Walsin Technologies WLSS316PZ0N150PB
General Purpose Inductor, 15uH, 30%, 1 Element, SMD, 1515
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页8 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 15UH 450MA 295 MOHM
Assembly Power Ind 316P 15uH ±30%