Walsin Technologies WLSS214PZ0N4R7PB
General Purpose Inductor, 4.7uH, 30%, 1 Element, SMD, 1212
数据表和文档
描述
FIXED IND 4.7UH 1A 169 MOHM SMD
Assembly Power Ind 214P 4.7uH ±30%