Walsin Technologies WLSS214PZ0N3R9PB
General Purpose Inductor, 3.9uH, 30%, 1 Element, SMD, 1212
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 3.9UH 1.12A 138 MOHM
Assembly Power Ind 214P 3.9uH ±30%