Walsin Technologies WLSS214PZ0N100PB
General Purpose Inductor, 10uH, 30%, 1 Element, SMD, 1212
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页8 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 10UH 760MA 294 MOHM
Assembly Power Ind 214P 10uH ±30%