Walsin Technologies WLSS127PZ0N7R6LB
General Purpose Inductor, 7.6uH, 40%, 1 Element, SMD, 4747
数据表和文档
描述
FIXED IND 7.6UH 5.9A 20 MOHM SMD
Assembly Power Ind 127P 7.6uH ±30%