Walsin Technologies WLSS127PZ0N4R7LB
General Purpose Inductor, 4.7uH, 40%, 1 Element, SMD, 4747
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 4.7UH 6.8A 15.8 MOHM
Assembly Power Ind 127P 4.7uH ±30%