Walsin Technologies WLSS127PZ0M470LB
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, SMD, 4747
数据表和文档
描述
FIXED IND 47UH 2.5A 100 MOHM SMD
Assembly Power Ind 127P 47uH ±20%