Walsin Technologies WLSS127PZ0M391LB
General Purpose Inductor, 390uH, 20%, 1 Element, SMD, 4747
数据表和文档
描述
FIXED IND 390UH 880MA 700 MOHM
Assembly Power Ind 127P 390uH ±20%