Walsin Technologies WLSS127PZ0M390LB
General Purpose Inductor, 39uH, 20%, 1 Element, SMD, 4747
数据表和文档
描述
FIXED IND 39UH 2.75A 72.9 MOHM
Assembly Power Ind 127P 39uH ±20%