Walsin Technologies WLSS127PZ0M270LB
General Purpose Inductor, 27uH, 20%, 1 Element, SMD, 4747
数据表和文档
描述
FIXED IND 27UH 3.4A 45.9 MOHM
Assembly Power Ind 127P 27uH ±20%