Walsin Technologies WLSS127PZ0M120LB
General Purpose Inductor, 12uH, 20%, 1 Element, SMD, 4747
数据表和文档
描述
FIXED IND 12UH 4.9A 24.3 MOHM
Assembly Power Ind 127P 12uH ±20%