Walsin Technologies WLSS125PZ0N5R8LB
General Purpose Inductor, 5.8uH, 30%, 1 Element, SMD, 4747
数据表和文档
描述
FIXED IND 5.8UH 4.4A 21 MOHM SMD
Assembly Power Ind 125P 5.8uH ±30%