Walsin Technologies WLSS125PZ0N4R4LB
General Purpose Inductor, 4.4uH, 30%, 1 Element, SMD, 4747
数据表和文档
描述
FIXED IND 4.4UH 5A 20 MOHM SMD
Assembly Power Ind 125P 4.4uH ±30%