Walsin Technologies WLSS125PZ0N2R1LB
General Purpose Inductor, 2.1uH, 30%, 1 Element, SMD, 4747
数据表和文档
描述
FIXED IND 2.1UH 7A 14 MOHM SMD
Assembly Power Ind 125P 2.1uH ±30%