Walsin Technologies WLSS125PZ0N1R3LB
General Purpose Inductor, 1.3uH, 30%, 1 Element, SMD, 4747
数据表和文档
描述
FIXED IND 1.3UH 8A 12 MOHM SMD
Assembly Power Ind 125P 1.3uH ±30%