Walsin Technologies WLSS125PZ0M821LB
General Purpose Inductor, 820uH, 20%, 1 Element, SMD, 4747
数据表和文档
描述
FIXED IND 820UH 430MA 1.34 MOHM
Assembly Power Ind 125P 820uH ±20%