Walsin Technologies WLSS125PZ0M681LB
General Purpose Inductor, 680uH, 20%, 1 Element, SMD, 4747
数据表和文档
描述
FIXED IND 680UH 480MA 1.2 MOHM
Assembly Power Ind 125P 680uH ±20%