Walsin Technologies WLSS125PZ0M390LB
General Purpose Inductor, 39uH, 20%, 1 Element, SMD, 4747
数据表和文档
描述
FIXED IND 39UH 2A 68 MOHM SMD
Assembly Power Ind 125P 39uH ±20%