Walsin Technologies WLSS125PZ0M270LB
General Purpose Inductor, 27uH, 20%, 1 Element, SMD, 4747
数据表和文档
描述
FIXED IND 27UH 2.3A 51 MOHM SMD
Assembly Power Ind 125P 27uH ±20%