Walsin Technologies WLSS125PZ0M180LB
General Purpose Inductor, 18uH, 20%, 1 Element, SMD, 4747
数据表和文档
描述
FIXED IND 18UH 3A 34 MOHM SMD
Assembly Power Ind 125P 18uH ±20%