Walsin Technologies WLSS125PZ0M120LB
General Purpose Inductor, 12uH, 20%, 1 Element, SMD, 4747
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页8 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 12UH 3.5A 27 MOHM SMD
Assembly Power Ind 125P 12uH ±20%