Walsin Technologies WLSN105DZ0M821LB
General Purpose Inductor, 820uH, 20%, 1 Element, SMD, 3935
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页7 年前
Introduction Date2018-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 820UH 240MA 2.55 OHM
Unshielded SMD Power Ind 105D 820uH ±20%