Walsin Technologies WLSN105DZ0K270LB
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, SMD, 3935
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页7 年前
Introduction Date2018-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 27UH 1.76A 110 MOHM
Unshielded SMD Power Ind 105D 27uH ±10%