Walsin Technologies WLSN104DZ0K390LB
General Purpose Inductor, 39uH, 10%, 1 Element, SMD, 4035
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页8 年前
Introduction Date2017-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 39UH 1.2A 151 MOHM SMD
Unshielded SMD Power Ind 104D 39uH ±10%