Walsin Technologies WLSN104DZ0K270LB
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, SMD, 4035
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页8 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 27UH 1.44A 100 MOHM
Unshielded SMD Power Ind 104D 27uH ±10%