Walsin Technologies WLQC2929H0JR39LB
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4929
数据表和文档
描述
FIXED IND 390NH 4.4A 14.5 MOHM
SMD Square Coil 2929 390nH ±5%