Walsin Technologies WLQC2929H0JR33LB
General Purpose Inductor, 0.33uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4129
数据表和文档
描述
FIXED IND 330NH 4.7A 12.5 MOHM
SMD Square Coil 2929 330nH ±5%