Walsin Technologies WLQC2222H0JR27LB
General Purpose Inductor, 0.27uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4622
数据表和文档
描述
FIXED IND 270NH 4.3A 12.5 MOHM
SMD Square Coil 2222 270nH ±5%