Walsin Technologies WLQC2222H0JR13LB
General Purpose Inductor, 0.13uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 2622
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页8 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 130NH 5.4A 7.5 MOHM
SMD Square Coil 2222 130nH ±5%