Walsin Technologies WLQC1111H0J36NLB
General Purpose Inductor, 0.036uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1111
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页8 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 36NH 4.8A 9.8 MOHM SMD
SMD Square Coil 1111 36nH ±5%