Walsin Technologies WLQC0807Z0J6N9PB
General Purpose Inductor, 0.0069uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0705
数据表和文档
描述
FIXED IND 6.9NH 2.7A 6 MOHM SMD
SMD Square Coil 0807 6.9nH ±5%