Walsin Technologies WLQC0807Z0J11NPB
General Purpose Inductor, 0.0112uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0706
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 11NH 2.7A 6.3 MOHM SMD
SMD Square Coil 0807 11nH ±5%