Walsin Technologies WLQC0806Z0J19NPB
General Purpose Inductor, 0.0194uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1007
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 19NH 2.9A 10 MOHM SMD
SMD Square Coil 0806 19nH ±5%