Walsin Technologies WLQC0806Z0J16NPB
General Purpose Inductor, 0.0157uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0907
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页8 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 16NH 2.9A 9 MOHM SMD
SMD Square Coil 0806 16nH ±5%