Walsin Technologies WLQC0806Z0G16NPB
General Purpose Inductor, 0.0157uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0907
数据表和文档
描述
FIXED IND 16NH 2.9A 9 MOHM SMD
SMD Square Coil 0806 16nH ±2%