Walsin Technologies WLQC0806Z0G12NPB
General Purpose Inductor, 0.0123uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0807
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页8 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 12NH 2.9A 8 MOHM SMD
SMD Square Coil 0806 12nH ±2%