Walsin Technologies WLPN303015M2R2PB
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz 1.6A 0.072Ohm DCR 1212 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页7 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.84%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, SMD, 1212
Power Inductor 303015 2.2uH ±20%