Walsin Technologies WLPM706630MR68LC
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz 15.5A 0.0055Ohm DCR T/R
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 2926
FIXED IND 680NH 15.5A 5.5 MOHM
Power Ind 706630 0.68uH ±20%