Walsin Technologies WLPM706630MR47LC
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.47uH 20% 100KHz 17.5A 0.0042Ohm DCR T/R
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 2926
FIXED IND 470NH 17.5A 4.2 MOHM
Power Ind 706630 0.47uH ±20%