Walsin Technologies WLPM706630MR33LC
General Purpose Inductor, 0.33uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 2926
数据表和文档
描述
FIXED IND 330NH 20A 3.9 MOHM SMD
Power Ind 706630 0.33uH ±20%