Walsin Technologies WLPM706630MR24LC
General Purpose Inductor, 0.24uH, 20%, 1 Element, SMD, 2926
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页8 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 240NH 23A 2.8 MOHM SMD
Power Ind 706630 0.24uH ±20%