Walsin Technologies WLPM706630MR22LC
General Purpose Inductor, 0.22uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 2926
数据表和文档
描述
FIXED IND 220NH 23A 2.8 MOHM SMD
Power Ind 706630 0.22uH ±20%