Walsin Technologies WLPM706630M1R5LC
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 9A 0.015Ohm DCR T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 2926
FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD
Power Ind 706630 1.5uH ±20%