Walsin Technologies WLPM545230MR68LC
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, SMD, 2120
数据表和文档
描述
FIXED IND 680NH 8.5A 12 MOHM SMD
Power Ind 545230 0.68uH ±20%