Walsin Technologies WLPM545230MR20LC
General Purpose Inductor, 0.2uH, 20%, 1 Element, SMD, 2120
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 200NH 18A 3.9 MOHM SMD
Power Ind 545230 0.20uH ±20%