Walsin Technologies WLPM545230M6R8LC
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, SMD, 2120
数据表和文档
描述
FIXED IND 6.8UH 3A 90 MOHM SMD
Power Ind 545230 6.8uH ±20%