Walsin Technologies WLPM545230M1R5LC
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, SMD, 2120
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 1.5UH 6A 25 MOHM SMD
Power Ind 545230 1.5uH ±20%