Walsin Technologies WLPM545230M1R0LC
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, SMD, 2120
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页8 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 1UH 7A 14 MOHM SMD
Power Ind 545230 1.0uH ±20%