Walsin Technologies WLPM444220MR47LC
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 1816
数据表和文档
描述
FIXED IND 470NH 7A 14 MOHM SMD
Power Ind 444220 0.47uH ±20%