Walsin Technologies WLPM444220M5R6LC
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 1816
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 5.6UH 1.8A 115 MOHM